Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Викладачі

 

 

   

Загрибельна Наталія Володимирівна – викладач першої категорії предметів «Українська мова та література», «Основи діловодства», працює в ліцеї з 2009 року. Учні Загрибельної Н. В. займали призові місця у ІІ етапі  Міжнародного конкурсу з українського мови ім. П. Яцика та в Обласній олімпіаді з української мови та літератури серед учнів ПТНЗ в Одеській області. Секретар педагогічної ради ліцею. З 2014 року – голова методичної коміссії класних керівників.

       
    Козловська Наталія Володимирівна – викладач першої категорії предмету «Математика», працює в ліцеї з 1996 року. З 2010 р. – голова методичної комісії природничо-математичного циклу навчального закладу.
       
   

Кушніренко Альона Сергіївна закінчила ОНУ ім. І.І. Мечникова. В ліцеї працює з 2014 року. Освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст». В 2015 році пройшла курси з підвищення кваліфікації в ІПО ІПП ДВНЗ «УМО» за програмою викладачів професійно - теоретичної підготовки ПТНЗ. Була нагороджена грамотами за успіхи досягнуті у справі навчання та виховання підростаючого покоління та вагомий особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих робітників.

Аспірант кафедри педагогіки Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний  університет імені К.Д. Ушинського» за спеціальністю 015 «Професійна освіта». 
  Тема дисертаційного дослідження: 

"Формування креативних якостей у майбутніх кваліфікованих робітників сфери послуг засобами ІКТ"

   
       
   

  Полякова Ольга Миколаївна – викладач вищої категорії предметів «Матеріалознавство», «Технологія виготовлення швейних виробів», працює в ліцеї з 1997 року.

       
   

Орлова Ольга Віталіївна – викладач вищої категорії предметів «Спеціальне малювання», «Композиція», «Живопис і малюнок», працює в ліцеї з 1984 року.

       
     
       
   

Юдакова Тетяна Миколаївна – викладач вищої категорії предметів «Світова література», «Людина і світ», «Основи психології та професійної етики», голова методичної комісії професійного циклу, працює в ліцеї з 1994 року. Юдакова Т. М. приймає активну участь у громадському житті ліцею та приділяє багато уваги позакласній роботі. Учні під керівництвом Юнакової Т. М. приймали участь у проведенні відкритих заходів, презентаціях книг, майстер-класів Юнацької бібліотеки ім. Маяковського: «Поезія Г. Ахматової», «Сучасні молодіжні течії», «Поетичне свято, присвячене дню народження О. С. Пушкіна» та ін.

       
   

Кушнір Світлана Олександрівна – викладач вищої категорії предметів «Історія України», «Всесвітня історія», педагогічне звання "Старший викладач", працює в ліцеї з 1999 року. З 2010 р. – голова методичної комісії суспільно – гуманітарного циклу навчального закладу. Учні Кушнір С. О. займали призові місця у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з українського мови ім. П. Яцика (2008 р., 2010 р.).

       
   

Котова Жанна Петрівна – викладач першої категорії предметів «Біологія», «Екологія», працює в ліцеї з 2014 року.

       
     

 

       
   

Шоломицька Олена Миколаївна – викладач першої категорії предмету «Фізична культура», Керівник фізичного виховання, працює у ліцеї з 2012 року. Учні Шоломицької О. М. займали призові місця: І місце у змаганнях ХХІІ обласної Спартакіади професійно-технічних навчальних закладів з шахів серед дівчат та ІІІ місце у змаганнях ХХІІ обласної Спартакіади професійно-технічних навчальних закладів з легкоатлетичної естафети.

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

 

Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня