Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Майстри виробничого навчання

 

 

       
       
       
       

Швейний напрямок


      Валляр Наталія Дмитрівна - педагогічне звання «Майстер виробничого навчання   І категорії», працює на посаді з 1983 року. Керівник школи молодого спеціаліста. Колекції моделей одягу, створені учнями Валляр Н. Д. приймають участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах: «ЭТНО-ЭРАТО», м. Москва, «Зимове рандеву», м. Одеса, «ПАРОМ», м. Харків та ін.
       
   

Ковальчук Ганна Олександрівна - педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І категорії», працює на посаді з 2000 р. Колекції моделей одягу, створені учнями               Ковальчук Г. О. приймають участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах: «ЭТНО-ЭРАТО», м. Москва, «Зимове рандеву», м. Одеса, «ПАРОМ», м. Харків та ін. У 2012 р. посіла  перше місце у другому етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи ПТО з професії «Кравець».

       
   

Купрій Марина Євгенівна - педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І категорії», працює на посаді з 1985 року. Голова профспілкового комітету ліцею. Колекції моделей одягу, створені учнями Купрій М. Є. приймають участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах: «ЭТНО-ЭРАТО», м. Москва, «Зимове рандеву», м. Одеса, «ПАРОМ», м. Харків та ін.

       
       
       
   

Лебедь Олена Василівна - педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І категорії», працює на посаді з 1993 року. З 1998 року Лебедь О. В. працює з учнями з обмеженими фізичними можливостями (вади слуху). Колекції моделей одягу, створені учнями Лебедь О. В. приймають участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах: «ЭТНО-ЭРАТО», м. Москва, «Зимове рандеву», м. Одеса, «ПАРОМ», м. Харків та ін.

       
   

Іванова Оксана Миколаївна - педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І категорії»,  працює на посаді з 2002 року. Колекції моделей одягу, створені учнями Іванової О. М. приймають участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах: «ЭТНО-ЭРАТО», м. Москва, «Зимове рандеву», м. Одеса, «ПАРОМ», м. Харків та ін. Учениця Іванової Оксани Миколаївни Сорокіна Олена посіла  до Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кравець» (2013 р.), яка зайняла І місце у ІІ (обласному) етапі та VI місце (диплом ІІІ ступеня) у ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кравець» (2013 р.) і отримала стипендію Президента України

       
   

Кудлай Оксана Валентинівна - педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І категорії»,  працює на посаді 1999 року. Кудлай О. В. - автор власних новаторських методик з виробничого навчання. Колекції моделей одягу, створені учнями Кудлай О. В. приймають участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах: «ЭТНО-ЭРАТО»,  м. Москва, «Зимове рандеву», м. Одеса, «ПАРОМ», м. Харків та ін.

 

 

 

 

 

 

 

 

Сфера послуг

 

 

 

   

Білецька Світлана Володимирівна -  майстер виробничого навчання з професії «Перукар (перукар - модельєр)». Підвищення кваліфікації в навчальному центрі Green Light Group за програмами підготовки: «Можливість зміни форми та структури волосся від Green Light», «Колористика. Теоретичні основи та практичні навички від Green Light» та ін.

       
   

Білецька Олена Михайлівна - викладач, майстер виробничого навчання з професії «Перукар (перукар - модельєр)».  Підвищення кваліфікації в навчальному центрі Green Light Group за програмами підготовки: «Можливість зміни форми та структури волосся від Green Light», «Колористика. Теоретичні основи та практичні навички від Green Light» та ін.

       
   

Сидорчук Євгенія Олександрівна – майстер виробничого навчання з професії «Перукар (перукар - модельєр); манікюрник», викладач ІІ категорії. У 2012 р. посіла третє місце у другому етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи ПТО з професії «Перукар». Підвищення кваліфікації в учбовому центрі «Антураж» за програмами підготовки: «Китайський розпис», «Сучасні дизайни ЕМІ: рідке каміння, бархатний пісок, ефект кракелюра, лиття», «Нарощування нігтів по гелевій технології Mistero Milano» та ін.

       
       
      Photographer
       
       
       
   

Алексейчук Зоя Анатоліївна - майстер виробничого навчання з професії «Оператор комп’ютерного набору; фотограф (фотороботи)». 

       
   

Кришталь Володимир Григорович - майстер виробничого навчання з професії «Оператор комп’ютерного набору; фотограф (фотороботи)». 

 

 

       
     

 

 

Інформаційні технології 

 

       
   

Толстікова Ірина Віталіївна – майстер виробничого навчання з професії «Оператор комп’ютерного набору; офісний службовець (бухгалтерія)», викладач ІІ категорії. Працює в ліцеї з 2008 року. З 2013 року – голова методичної комісії інформаційно-комунікаційного циклу навчального закладу.

       
     
    Буяновська Світлана Анатоліївна закінчила Донецький національній університет. З 2011 року працює вчителем математики та інформатики І категорії. З 2015 року займає посаду майстер виробничого навчання з професії «Оператор комп’ютерного набору»
       
       
       

 

 

 

Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня