Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Міжнародний день інвалідів

-----
04 грудня

      Робота Одеського професійного ліцею технологій та дизайну з учнями з особливими освітніми потребами

       Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день інвалідів. З 1998 року в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну здійснюється підготовка дітей з особливими освітніми потребами. З 2001 року паралельно з професійною підготовкою учні з особливими освітніми потребами вивчають загальноосвітні предмети і реалізують своє право на отримання повної загальної середньої освіти. За роки роботи оволоділи професійними знаннями та вміннями більше 270 дітей з особливими освітніми потребами, які працевлаштовані на підприємствах легкої промисловості і служби побуту регіону (ТОВ «Торговий дім «Грегорі Арбер»», ПП «ВІЛЕНА», Холдінг «STEP GROUP» та ін.). Дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою отримали 28 учні-інваліди з вадами слуху, з них 14 випускників продовжують навчання у закладах вищої освіти. Одеський професійний ліцей технологій та дизайну активно співпрацює з Одеською спеціальною школою-інтернатом №91 та Одеською школою-інтернатом №97. За роки навчання у ліцеї внаслідок систематичного корекційного освітньо-виховного впливу діти з особливими освітніми потребами одержали високий рівень кваліфікації робітничих професій, а також досягли помітних позитивних результатів в загальному і фізичному розвитку, підвищили свою працездатність, що забезпечить їм повноцінну участь у житті суспільства.
       Завдяки творчій співпраці випускників та учнів з особливими освітніми потребами ліцею та учнів школи-інтернату для дітей з порушенням слуху №97 народився проект «Оксамитовий сезон: діти».

Міжнародний день інвалідів Міжнародний день інвалідів Міжнародний день інвалідів Міжнародний день інвалідів Міжнародний день інвалідів Міжнародний день інвалідів Міжнародний день інвалідів
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
15 квітня
25 травня
27 березня