Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Профілактична освітньо-виховна робота «16 днів проти насильства»

-----
27 листопада

     27.11.2019 року в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну проведена профілактична освітньо-виховна робота «16 днів проти насильства» спрямована на підтримку здорового способу життя.


     У Міжнародній громадській організації «Збережи Життя Інтернешнл» і Центрах, які вона підтримує, не тільки за покликом душі і покликанням, а й повною мірою усвідомлюючи свою відповідальність перед тими, кому надають допомогу. А це принципово важливо, щоб людина на такій складній ділянці, не просто горіла бажанням приносити користь людям, але робила це вміло, професійно.


     Директорка «Life Центр» в Одесі Ірина Разлуцька. - «Твоє життя - це твоя відповідальність» - такий наш девіз. Саме про цю проблему поспілкувалися з учнями Одеського професійного ліцею технологій та дизайну волонтери «Life Центру».
«Life Центр» в Одесі, тут надають підтримку жінкам, які перебувають у кризової ситуації. Але на його рахунку - вже кілька врятованих життів, і все частіше звертаються сюди жінки, знаючи, що тут їх зрозуміють, підтримають і допоможуть - «ковдрою і ласкою».

Потрібну інформацію і консультації можуть отримати не лише одеситки, а й будь-яка людина,

зателефонувавши на «гарячу лінію»: 0951725533

0731725533

0971725533.


     Учням Одеського професійного ліцею дуже сподобався профілактичний захід.

 Профілактична освітньо-виховна робота «16 днів проти насильства»  Профілактична освітньо-виховна робота «16 днів проти насильства»  Профілактична освітньо-виховна робота «16 днів проти насильства»  Профілактична освітньо-виховна робота «16 днів проти насильства»
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
15 квітня
25 травня
27 березня