Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками

-----
25 листопада

      25 листопада світ відзначає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Це найпоширеніше порушення прав людини в світі. Жорстоке поводження забирає більше життів і набагато частіше перетворює жінок у інвалідів, ніж онкологія, малярія, дорожньо-транспортні пригоди та військові дії разом узяті.


     Окремою великою темою є і насильство в сім'ї, від якого страждає чимала кількість жінок. Так, наприклад, в Україні, за даними дослідження, кожна друга жінка в Україні потерпає від насильства в сім'ї, 30% з них стали жертвами у віці до 18 років.
Саме про цю проблему поспілкувалися з учнями Одеського професійного ліцею технологій та дизайну представниці Асоціації жінок України "ДІЯ": продюсер, поет, композитор, телерадіоведуча Олена Палашек та екс-начальник відділу культури Болградської райдержадміністрації Ольга Іванова.

     Історії зі власного життя, обговорення проблемних ситуацій, поради щодо вибудовування стосунків з оточуючими – все це викликало неабияку закіцавленність. Крім того, і бібліотека, і ліцей отримали чудовий подарунок – книжки Олени Палашек «Бабочки на счастье» і «Танец с тенью».

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
15 квітня
25 травня
27 березня