Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Виховна робота

+++++
09 вересня

      На виконання листа Головного управління Національної поліції в Одеській області 08.08.2019 №3/5408 «Про стан роботи з попередження куріння тютюнових виробів неповнолітніми на території навчальних закладів» з метою захисту здоров’я  та прав учнів на чисте повітря, запобігання тютюновій залежності, поліпшення навчальної дисципліни, були вжиті наступні заходи:

1. 02.09.2019 року в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну була проведена просвітницька виховна робота з попередження куріння тютюнових виробів неповнолітніми на території закладів освіти, недопущення вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень.

2. 06.09.2019 були проведені заняття по групах психологом ліцею Макаровою О.М. з елементами тренінгу «Здоровий спосіб життя».

3. 06.09.2019 адміністрацією ліцею проведений повторний інструктаж з БЖД серед учнів «Про заборону куріння тютюнових виборів на території навчального закладу», та проведена профілактична робота серед працівників навчального закладу стосовно заборони куріння тютюнових виробів на території та в приміщеннях навчального закладу.

4. Класними керівниками та майстрами виробничого навчання постійно проводиться профілактично-роз’яснювальна робота серед батьків та інших законних представників неповнолітніх на батьківських зборах та учнів з попередження про повну заборону куріння тютюнових виробів неповнолітніми на території навчального закладу .

5. Адміністрацією ліцею  організовано на перервах чергування майстрів виробничого навчання з метою недопущення паління на території навчального закладу.

Більш детально https://moz.gov.ua/article/news/chomu-ne-varto-kuriti-kaljan-v-ukraini-rozpochalas-informacijna-kampanija.

 

 .

Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота Виховна робота
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
15 квітня
25 травня
27 березня