Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

«Тиждень безпеки дорожнього руху»

+++++
07 травня

     В Одеському професійно-технічному навчальному закладі «Одеській професійний ліцей технологій та дизайну» в рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» з 06 по 12 травная 2019 інспектор ВЗГ УПП в Одеській області ДПП лейтенант поліції Ю.Д. Міссюк провела профілактичний захід «Молодь за безпеку дорожнього руху».

     За допомогою мультимедійних засобів учням пригадали «коли та де» можна переходити ???? дорогу та роз’яснили чому не можна раптово вибігати на дорогу і навіть на пішохідний перехід.

     Зважаючи, що з початком весняно-літнього сезону діти часто катаються на ????велосипедах, ????самокатах, гіробордах, лейтенант поліції Міссюк нагадала їм правила поведінки та зосередили увагу, що в жодному разі біля доріг не ???? можна бути не уважними.
Вчителі схвально відгукуються про такі візити поліцейських до ліцею, оскільки учні більш уважно і зосереджено слухають настанови людей у формі й така форма навчання є більш дієвою.
     Також в ліцеї відбувся конкурс плакатів та учні ведуть дуже активну підготовку до участі у Всеукраїнському конкурсі «Молодь за безпеку дорожнього руху».

 «Тиждень безпеки дорожнього руху»  «Тиждень безпеки дорожнього руху»  «Тиждень безпеки дорожнього руху»  «Тиждень безпеки дорожнього руху»  «Тиждень безпеки дорожнього руху»  «Тиждень безпеки дорожнього руху»  «Тиждень безпеки дорожнього руху»  «Тиждень безпеки дорожнього руху»  «Тиждень безпеки дорожнього руху»  «Тиждень безпеки дорожнього руху»
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
15 квітня
25 травня
27 березня