Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Мотиваційний тренінг «Як обрати справу свого життя і навчитися ставити цілі, які будуть досягнуті»

-----
04 квітня

   Чим займатися? Як знайти своє покликання? Яка моя роль у суспільстві? Це ті питання, які ми починаємо ставити собі ще упідлітковому віці. Дуже хочеться знайти роботу в тій сфері, яка не тільки буде приносити грошовий дохід, але й надасть можливість професійно зростати і отримувати від цього задоволення.

     02 квітня 2019 року в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну пройшов мотиваційний тренінг «Як обрати справу свого життя і навчитися ставити цілі, які будуть досягнуті», який провів Артем Іванов, засновник рекламного агентства «Vizart». Під час тренінгу учні намагалися зрозуміти, що найбільше їм подобається робити і як за допомогою цих знань можна досягти успіхів в обраній професії; що бажання - це тільки перший крок на шляху до успіху і добре складений план дій прискорить досягненнябажаного. У ході роботи кожен учень зміг скласти особистий план дій, який у майбутньому допоможе у досягнні бажаного і скоротить труднощі, які можуть виникати на шляху до успіху.

     Адміністрація ДПТНЗ «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну» висловлює подяку Артему Іванову та сподівається на подальшу плідну співпрацю!!!

Мотиваційний тренінг  «Як обрати справу свого життя і навчитися ставити цілі, які будуть досягнуті» Мотиваційний тренінг  «Як обрати справу свого життя і навчитися ставити цілі, які будуть досягнуті» Мотиваційний тренінг  «Як обрати справу свого життя і навчитися ставити цілі, які будуть досягнуті» Мотиваційний тренінг  «Як обрати справу свого життя і навчитися ставити цілі, які будуть досягнуті» Мотиваційний тренінг  «Як обрати справу свого життя і навчитися ставити цілі, які будуть досягнуті» Мотиваційний тренінг  «Як обрати справу свого життя і навчитися ставити цілі, які будуть досягнуті» Мотиваційний тренінг  «Як обрати справу свого життя і навчитися ставити цілі, які будуть досягнуті» Мотиваційний тренінг  «Як обрати справу свого життя і навчитися ставити цілі, які будуть досягнуті»
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
15 квітня
25 травня
27 березня