Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Майстер-класи з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря і Надії Периної

-----
07 лютого

      У 2018-2019 навчальному році Одеський професійний ліцей технологій та дизайну продовжує роботу у стартапі з перукарського мистецтва від секції «Intercoiffure Україна».

     В рамках стартапу 4.02.2019 р. – 07.02.2019 р. проведені майстер – класи від Михайла Кожухаря, члена секції «Intercoiffure Україна», Особистість року 2017, майстерні перукарського мистецтва Михайла Кожухаря Workers, за темою «Креативне фарбування» і Надії Периної, члена секції «Intercoiffure Україна», Лицаря Ордену Шевальє, директора Студії зачісок Надії Периної. Михайло Кожухар і Надія Перина поділились досвідом своєї роботи за напрямком «Перукарське мистецтво» з учням соціально незахищених категорій ліцею.

     Співпраця з фахівцями міжнародного рівня з перукарського мистецтва дає можливість учням ознайомитись із європейськими та міжнародними стандартами і технологіями, що значно підвищить їх конкурентоспроможність на ринку праці та збільшить пропозиції щодо проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування.

Майстер-класи з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря і Надії Периної Майстер-класи з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря і Надії Периної Майстер-класи з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря і Надії Периної Майстер-класи з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря і Надії Периної Майстер-класи з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря і Надії Периної Майстер-класи з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря і Надії Периної Майстер-класи з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря і Надії Периної Майстер-класи з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря і Надії Периної
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня