Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

День соборності України

+++++
22 січня
    22 січня 2019 року виповнюється 100 років з дня проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
    Це єднання східних і західних українських земель стало першим виявом становлення сучасної української нації, її прагнення до культурної та політичної єдності. Україна, віками розділена між різними державами, знайшла сили об’єднатися в єдине ціле, а український народ переконливо засвідчив свою культуру та духовну єдність, заявив про себе як єдина політична нація.
  Ті доленосні історичні події сформували підгрунтя для падальшої боротьби наших предків за свободу та незалежність. Ту свободу і незалежність, яку ми сьогодні маємо.
  На честь  100-ї річниці Соборності України в стінах Державного професійно-технічного навчального закладу «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну» відбулася низка святкових заходів.
Серед учнів ІІІ курсу пройшов конкурс «Плакат-малюнок». Учні отримали почесні грамоти. 
    Проведено урок-конференція «100 років Дню Соборності України», а в актовій залі відбулася загальноліцейна лінійка присвячена 100-ій річниці проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР з використанням відеоматеріалів та музичного супроводу. 
    Захід підготували: викладач історії – Кушнір С.О., викладач української мови та літератури – Загрибельна Н.В., фотозвіт – Алексійчук З.А.; контроль за виконанням здійснювали: заступник директора з НВхР - Тирлишкіна А.О., заступник директора з НВрР – Долинюк Т.М., заступник директора з МР – Лісовська О.М.
     Здобувачі освіти ДПТНЗ «ОПЛТД» 22.01.2019 року взяли участь у заході «Ланцюг єднання» до Дня Соборності України , який відбувся біля пам`ятника Дюку де Рішельє.
День соборності України День соборності України День соборності України День соборності України День соборності України День соборності України День соборності України День соборності України День соборності України День соборності України День соборності України День соборності України День соборності України День соборності України
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня