Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Майстер-клас з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря

-----
17 січня

     У 2018-2019 навчальному році Одеський професійний ліцей технологій та дизайну продовжує роботу у стартапі з перукарського мистецтва від секції «Intercoiffure Україна».

    В рамках стартапу 15 січня 2019 року проведений майстер – клас від Михайла Кожухаря, члена секції «Intercoiffure Україна», Особистість року 2017, майстерні перукарського мистецтва Михайла Кожухаря Workers, за темою «Креативне фарбування». Михайло Кожухарь поділився досвідом своєї роботи за напрямком «Перукарське мистецтво» з учням соціально незахищених категорій ліцею.

   Співпраця з фахівцями міжнародного рівня з перукарського мистецтва дає можливість учням ознайомитись із європейськими та міжнародними стандартами і технологіями, що значно підвищить їх конкурентоспроможність на ринку праці тазбільшить пропозиції щодо проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування.

Майстер-клас з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря Майстер-клас з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря Майстер-клас з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря Майстер-клас з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря Майстер-клас з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря Майстер-клас з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня