Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Звіт про роботу під час зимових канікул

-----
11 січня
Звіт про роботу під час зимових канікул
 
     З метою економного використання енергоресурсів під час опалювального сезону 2018/2019 навчального року для забезпечення  виконання в повному обсязі планів методичної, навчальної, виховної роботи та з метою подальшого підвищення науково – методичного і професійного рівня педагогічних працівників, здійснення ґрунтовного аналізу діяльності педагогічного колективу загалом і окремих педагогів з 02-04 та 08 січня 2019 року була організована робота за допомогою електронних засобів. Створено необхідні умови для роботи педагогічних працівників в електронних засобах: Хмарі ліцею та Google Apps for Education. 
    В хмарі ліцею було розміщено матеріали з охорони праці, електробезпеки, надання першої допомоги, пожежної безпеки. Підсумком роботи було надання відповідей на тестові завдання із зазначеної тематики. Виконали роботу усі педагогічні працівники. Відповідальний - Долинюк Т.М. 
 В хмарі ліцею було розміщено матеріали з психології: діагностика емоційного вигорання, стратегії досягання цілей, визначення акцентуації характеру, провідного типу темпераменту. Підсумком роботи було надання відповідей на тестові завдання з психологічної діагностики. Виконали роботу усі педагогічні працівники. Відповідальний – Макарова О. М. 
 В хмарі ліцею було розміщено матеріали з атестації педагогічних працівників для ознайомлення та подальшого використання в роботі.
З 09 січня до 11 січня 2019 р. в ліцеї проводились педагогічні читання на теми: 
- Навчання з охорони праці, цивільного захисту та пожежної безпеки (доповідачі: Долинюк Т. М., Чумак С. В.);
- Українська мова «Говоримо правильно» (доповідач Загрибельна Н. В.);
- Правові та практичні аспекти атестації педагогічних працівників (доповідач Лісовська О. М.);
- Профілактика емоційного вигорання (у професійній діяльності) (доповідач Макарова О. М.).
10 січня 2019 року проведений семінар-практикум для педагогічних працівників  на тему: «Тайм-менеджмент (управління часом)» (тренер Макарова О. М.).
 
Заступник директора 
з навчально - методичної роботи        О. М. Лісовська
Звіт про роботу під час зимових канікул Звіт про роботу під час зимових канікул Звіт про роботу під час зимових канікул Звіт про роботу під час зимових канікул
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня