Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Соціальний захід «Інклюзивна освіта: становлення та розвиток»

-----
03 грудня

     Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день інвалідів, напередодні в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну відбувся соціальний захід «Інклюзивна освіта: становлення та розвиток», який присвячений двадцятиріччю професійної підготовки учнів з особливими освітніми потребами.

     З 1998 року в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну здійснюється підготовка дітей з особливими освітніми потребами. З 2001 року паралельно з професійною підготовкою учні з особливими освітніми потребами вивчають загальноосвітні предмети і реалізують своє право на отримання повної загальної середньої освіти. За двадцять років оволоділи професійними знаннями та вміннями більше 260 дітей з особливими освітніми потребами, які працевлаштовані на підприємствах легкої промисловості і служби побуту регіону (ТОВ «Торговий дім «Григорі Арбер»», ПП «ВІЛЕНА», Холдінг «STEP GROUP»). Дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою отримали 28 учні-інваліди з вадами слуху, з них 14 випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах.        За роки навчання у ліцеї внаслідок систематичного корекційного освітньо-виховного впливу діти з особливими освітніми потребами одержали високий рівень кваліфікації робітничих професій, а також досягли помітних позитивних результатів в загальному і фізичному розвитку, підвищили свою працездатність, що забезпечить їм повноцінну участь у житті суспільства.

     Одеський професійний ліцей технологій та дизайну відвідали почесні гості: Безеда В. А. (Департамент праці Одеської міської ради), Козловська Л. О. (ГО «Інтелектуальний форум»), Кольцов В. М. (Фонд соціального захисту інвалідів), Корнійчук Л. Т. (Одеська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України), Леонідова Л. В. (депутат Одеської міської ради), Литвинюк О. М. (Навчально- методичний центр ПТО в Одеській області), Клімова Р. В., Малій В. М. (Одеська спеціальна школа-інтернат №91) Богуш О. Б. (Одеська школа-інтернат №97), Малікова О. В. (Одеський МНВК №2), Одеський центр зайнятості, соціальні партнери, потенційні роботодавці та благодійники.

     Під час заходу відбулись: презентація колекцій моделей одягу «Де Волан» та «Квіти України», які є переможцями міжнародних фестивалів моди; фотовернісаж «Оксамитовий сезон: діти». Учні з особливими освітніми потребами ліцею, шкіл-інтернатів №91 та №97 (під керівництвом випускниці ліцею та співробітника школи-інтернату № 97 Тетяни Гайшун) підготували музичні номери. Для учнів з особливими освітніми потребами був організований солодкий стіл за підтримки депутата Одеської міської ради Танцюри Д. М.

     В Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну підвели підсумки благодійної акції, яку проводили до Міжнародного дня інвалідів та Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня