Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Майстер-клас з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря (секція «Intercoiffure Україна»)

+++++
30 листопада

     У 2018-2019 навчальному році Одеський професійний ліцей технологій та дизайну продовжує роботу у стартапі з перукарського мистецтва від секції «Intercoiffure Україна». В рамках стартапу 26-28 листопада 2018 року проведений майстер – клас від Михайла Кожухаря, члена секції «Intercoiffure Україна», Особистість року 2017, майстерні перукарського мистецтва Михайла Кожухаря Workers, за темою «Стрижка чоловіча та жіноча класичні». Михайло Кожухарь поділився досвідом своєї роботи за напрямком «Перукарське мистецтво» з учням соціально незахищених категорій ліцею.
     Співпраця з фахівцями міжнародного рівня з перукарського мистецтва дає можливість учням ознайомитись із європейськими та міжнародними стандартами і технологіями, що значно підвищить їх конкурентоспроможність на ринку праці та збільшить пропозиції щодо проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування.

Майстер-клас з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря (секція «Intercoiffure Україна») Майстер-клас з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря (секція «Intercoiffure Україна») Майстер-клас з перукарського мистецтва від Михайла Кожухаря (секція «Intercoiffure Україна»)
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня