Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

День української писемності та мови

+++++
10 листопада
    9 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято — День української писемності та мови. Це свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України Леоніда Кучми з метою відзначення важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства. і спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та красоти.
     В стінах Державного професійно-технічного навчального закладу «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну» напередодні свята традиційно пройшов тиждень української мови. 
    Учні прийняли активну участь у роботі над проектом «Історія виникнення та розвитку української мови». Відбулися конкурси на кращу декламацію віршів про рідну мову, на кращу мультимедійну презентацію та кращий малюнок-плакат. В бібліотеці ліцею відбулася виставка книг «Там, де живе рідна мова, живе український народ».  Класними керівниками впродовж тижня були проведені класні години на тему «Українська мова в контексті індоєвропейської мовної сім'ї».
Наприкінці тижня, а саме 9 листопада 2018 року, педагогічний колектив, адміністрація та учні ліцею прийняли участь у написанні радіодиктанту національної єдності та підбили підсумки конкурсів.
     Спільно з адміністрацією ліцею (Долинюк Т.М., Лісовська О.М. та Тирлишкіна А.О.) виховний захід підготувала викладач української мови та літератури Загрибельна Н.В.
День  української писемності та мови День  української писемності та мови День  української писемності та мови День  української писемності та мови День  української писемності та мови День  української писемності та мови День  української писемності та мови
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня