Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Обласний семінар-практикум

+++++
25 травня

В Савранському професійно-технічному аграрному училищі пройшов дводенний обласний семінар-практикум лідерів учнівського самоврядування та заступників директорів закладів професійно-технічної освіти Одеської та Донецької областей «МОЛОДЬ І ВЛАДА: ФОРМИ ВЗАЄМОДІЇ».

    Від Одеського ліцею технологій та дизайну прийняли участь заступник директора з НВхР Тирлишкіна А.О. та лідер учнівського самоврядування ліцею - учениця ІІІ курсу групи ПМ 14-36 Чебан Каріна.

    Учасників семінару директор Ярослава Жирун ознайомила із системою учнівського самоврядування Савранського професійно-технічного аграрного училища, було презентовано роботу Савранського молодіжного центру «Нове покоління» з молоддю. Волонтер Корпусу Миру Роберт Фресенієс провів на районному стадіоні тренування з бейсболу. І на завершення насиченої програми першого дня були проведені майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок, декупажу, подарункових пакетів, розмальовування печива та виготовлення декоративних виробів із шишок. Вечірня програма завершилась переглядом фільму під відкритим небом та дискотекою.

    Одеський ліцей технологій та дизайну висловлює подяку МНЦПТО в Одеський області за організацію семінару-практикуму «МОЛОДЬ І ВЛАДА: ФОРМИ ВЗАЄМОДІЇ».

Обласний семінар-практикум Обласний семінар-практикум Обласний семінар-практикум Обласний семінар-практикум Обласний семінар-практикум Обласний семінар-практикум Обласний семінар-практикум Обласний семінар-практикум Обласний семінар-практикум Обласний семінар-практикум Обласний семінар-практикум Обласний семінар-практикум Обласний семінар-практикум Обласний семінар-практикум
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня