Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Зустріч з представниками Київського РВ ГУ ДСНС України в Одеській області

+++++
24 березня

    24 березня 2017 року в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну відбулась зустріч з представниками Київського РВ ГУ ДСНС України в Одеській області Нєдовою Г. Д. та Бацою В. В. Представники МНС відмітили, що ми живемо у світі, в якому існують різні руйнівні сили природи. Нерідко творцем небезпеки є і сама людина. Тому дуже важливо правильно поводитися в надзвичайних ситуаціях, щоб вийти з них з найменшими втратами. 

      Вони розповіли про історію утворення МНС і про його функції. Учні дізналися, що МНС України управляє, координує питання в області цивільної оборони, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, а також забезпечує пожежну безпеку і безпеку людей на водних об'єктах.

      Співпрацівники МНС також розповіли про правила поведінки і евакуації людей при пожежі і землетрусах, про важливість надання своєчасної першої медичної допомоги потерпілим. 

       На заході  була проведена  профорієнтаційна  бесіда  з учнями  закладу, стосовно вступу до ВНЗ ДСНС України.

Зустріч з представниками Київського РВ ГУ ДСНС України в Одеській області Зустріч з представниками Київського РВ ГУ ДСНС України в Одеській області Зустріч з представниками Київського РВ ГУ ДСНС України в Одеській області Зустріч з представниками Київського РВ ГУ ДСНС України в Одеській області Зустріч з представниками Київського РВ ГУ ДСНС України в Одеській області Зустріч з представниками Київського РВ ГУ ДСНС України в Одеській області Зустріч з представниками Київського РВ ГУ ДСНС України в Одеській області Зустріч з представниками Київського РВ ГУ ДСНС України в Одеській області
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня