Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Співпраця з Одеським обласним інститутом вдосконалення вчителів

+++++
21 березня

   21 березня 2017 року в 11:00 в Одеському професійному ліцею технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбувся захід в рамках співпраці з Одеським обласним інститутом вдосконалення вчителів за адресою: м. Одеса, вул. О. Невського, 39.

    Навчальний заклад відвідали 157 учнів «Одеської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 91 І-ІІІ ступенів, Таїровської загальноосвітньої школи I-III ступенів Овідіопольського району та вчителі трудового навчання шкіл м. Одеси та Одеської області.

   Учні шкіл відвідали навчальні лабораторії та аудиторії, електрону бібліотеку, спортивну залу та студентське кафе. В актовій залі відбулося знайомство з професіями, заст. директора з навчально-виробничої роботи Долинюк Т.М. розповіла про переваги навчання в ліцеї, про перспективу подальшого працевлаштування та кар'єри. «Модельне агентство та театр мод» ліцею під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Тирлишкіної А.О. продемонстрували колекції одягу - творчі роботи випускних груп: «Порто-Франко» та «Джем».

В рамках заходу педпрацівниками ліцею були проведені майстер-класи з професійної та фахової майстерності:

 

Співпраця з Одеським обласним інститутом вдосконалення вчителів Співпраця з Одеським обласним інститутом вдосконалення вчителів Співпраця з Одеським обласним інститутом вдосконалення вчителів Співпраця з Одеським обласним інститутом вдосконалення вчителів Співпраця з Одеським обласним інститутом вдосконалення вчителів Співпраця з Одеським обласним інститутом вдосконалення вчителів Співпраця з Одеським обласним інститутом вдосконалення вчителів Співпраця з Одеським обласним інститутом вдосконалення вчителів Співпраця з Одеським обласним інститутом вдосконалення вчителів
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня