Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Майстер-клас з перукарського мистецтва від Надії Пєріної

-----
24 березня

В рамках стартапу з перукарського мистецтва та нігтьового дизайну, який проходить в ліцеї, від секції «Інтеркуаффюр Україна» в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» 24 березня 2017 року проведений майстер – клас від Надії Пєріної за темою «Елементи сучасної зачиски». Надія Пєріна поділилась досвідом своєї роботи за напрямком «Перукарське мистецтво» з учням соціально незахищених категорій ліцею.

Соціальний проект від «Інтеркуаффюр Україна» продовжує роботу в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну в 2016-2017 навчальному році. Співпраця з фахівцями міжнародного рівня з перукарського мистецтва дає можливість учням ознайомитись із європейськими та міжнародними стандартами і технологіями, що значно підвищить їх конкурентоспроможність на ринку праці та збільшить пропозиції щодо проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування.

Майстер-клас з перукарського мистецтва від  Надії Пєріної Майстер-клас з перукарського мистецтва від  Надії Пєріної Майстер-клас з перукарського мистецтва від  Надії Пєріної Майстер-клас з перукарського мистецтва від  Надії Пєріної Майстер-клас з перукарського мистецтва від  Надії Пєріної Майстер-клас з перукарського мистецтва від  Надії Пєріної
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня