Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Одеському професійному ліцею технологій та дизайну - 64 роки від дня заснування

-----
19 лютого


Державному професійно-технічному навчальному закладу «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну» виповнюється 64 роки від дня заснування (19 лютого 2019 р.). За цей час колектив закладу досягнув чималих успіхів, випустив близько 30 тисяч фахівців сектора легкої промисловості та сфери послуг. Сьогодні ж ліцей – це многопрофільний заклад професійної освіти, який тримає руку на пульсі сучасності та застосовує передові технології в роботі.
Ми пишаємося тим, що учнів навчають досвідчені професіонали – як представники закладів вищої освіти, так і визнані творчі фахівці-професіонали. І позитивні результати маємо: наші учні неодноразово посідали призові місця на всеукраїнських фахових чемпіонатах і конкурсах, обласних олімпіадах та спартакіадах.


Очолює навчальний заклад ініціативний, творчий педагог та талановитий організатор – Наталія Петрівна Шапошнікова, якій присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України», кандидат педагогічних наук, доцент, відмінник освіти України.

Бути у вирі подій та орієнтуватися у вимогах сучасного суспільства означає підтримувати на високому рівні інформаційно-роз'яснювальну роботу. Тому у ліцеї використовуються різноманітні сучасні канали: це і сайт ліцею www.nlicey.com.ua, і спільноти в соціальних мережах Facebook, і файлова система «Хмара». На базі ліцею функціонує Центр профорієнтації та працевлаштування, у якого є свій окремий сайт www.nlicey-centr.com.ua. Таким чином, діалог з учнями та партнерами не переривається.
Попереду у нас заплановано багато різноманітних подій та заходів, але мета у них одна – розвиватися, рухатися вперед і посилювати престиж робітничих професій. Ми будуємо нову концепцію – працювати із натхненням, творчо та сумлінно. Віримо, що спільними зусиллями нам це вдасться. Нових творчих звершень, перемог, досягнень!

Одеському професійному ліцею технологій та дизайну - 64 роки від дня заснування
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
15 квітня
25 травня
27 березня