Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Робота психолога з учнями з особливими освітніми потребами

-----
08 лютого

Робота психолога з учнями з особливими освітніми потребами

     Одеський державний професійно-навчальний заклад «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну» проводить роботу по адаптації учнів з особливими освітніми потребами у навчанні. У групах проводяться заняття з елементами тренінгу.

     Важливо розширити знання учнів з особливими освітніми потребами про почуття, емоції, навчитися розуміти емоційний стан інших людей. Ці вміння допоможуть як найлегше адаптуватися у сучасному суспільстві, та підготуватися до життєвих труднощів. Допомогти дітям з особливими потребами оволодіти вмінням проявляти та контролювати свої емоції допоможуть зняття з елементами тренінгу.

     Приклад вправ для підвищення емоційної обізнаності:

Вправа «Колір мого настрою».
     Учасники розміщуються по колу. Їх завдання вибрати олівець будь якого кольору, можливо це буде декілька олівців. Дали кожен з учнів розповідає який у нього настрій, та як він відноситься до кольору олівців. Під час роботи учасники можуть змінювати кольори на інші. Участь у завданні бере кожен учасник.

Вправа «Вгадай емоцію».
     Кожному учаснику вручається картка на якій написано декілька емоцій. Вони по черзі виходять в центр аудиторії для того, щоб продемонструвати свої емоції. Інші учасники мають відгадати, які саме емоції показує товариш. 
Обговорюється які емоції було легше відгадати; чи відчували невпевненість, коли показували необхідні емоції; які емоції було важко виразити.

Вправа «Сніжки».
     Кожному потрібно взяти по не великому листку газети і зробити з нього шароподібну форму. Об’єднатися в дві команди. Відійти якомога далі від лінії, що позначає кордон кожної команди. За командою починати кидатися сніжками у бік іншої команди. Учасники кожної команди намагаються якомога більше закинути сніжок на іншу територію. Почувши команду «Стоп», необхідно швидко зупинитися. Виграє та команда, учасники якої швидше зупинилися і в кого менше сніжок на своїй території.

Робота психолога з учнями з особливими освітніми потребами
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
15 квітня
25 травня
27 березня