Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Про нас

 

Історична довідка

     Державний професійно-технічний навчальний заклад «Одеський професійний ліцей технології та дизайну» є закладом освіти другого атестаційного рівня, який забезпечує реалізацію потреб людини у здобутті професійної та повної загальної середньої освіти, оволодінні робітничими професіями, кваліфікацією відповідно до її інтересів, здібностей, стану здоров’я та соціального замовлення суспільства і держави.

     Створений професійно-технічний навчальний заклад в 1954 р. за наказом обласного управління Трудових резервів № 114 від 11.09.1954 р. під назвою Технічного училища № 3 і за роки існування був декілька разів реорганізований: в Міське професійно-технічне училище № 11 (1964 р.), в Технічне училище № 3 (1973 р.), в Середнє професійно-технічне училище №5 (1981 р.), в Професійно-технічне училище №5 (1989 р.), в Професійно-технічне училище № 5 Одеської національної юридичної академії, (2003 р.), в Одеський професійний ліцей технологій та дизайну одягу (2006 р.). Наказом Міністерства освіти і науки України від 10.10.2007 р. № 894 шляхом приєднання Одеського професійного ліцею технологій та дизайну одягу до Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського створений Одеський професійний ліцей технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського». Наказом Міністерства освіти і науки України від 03.07.2017 р. № 966 на базі Одеського професійного ліцею технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» створений Державний професійно-технічний навчальний заклад «Одеський професійний ліцей технології та дизайну». 

    Ліцей здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації, як правило, з числа випускників закладів загальної середньої освіти на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників і незайнятого населення. Здійснення навчально-виробничої, методичної та виховної роботи в ліцеї має на меті підготовку кваліфікованих робітничих кадрів з урахуванням вимог сучасного виробництва, техніки культури й перспектив їх розвитку.

    Очолює навчальний заклад Шапошнікова Наталія Петрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, «Заслужений працівник освіти України».

     Шапошнікова Наталія Петрівна – творчий педагог, талановитий організатор.

  За її ініціативою в ліцеї створені комфортні умови для навчання і виховання учнів, навчальний заклад забезпечений комп’ютерною технікою, програмним забезпеченням, новітнім обладнанням з професійної підготовки; розроблені інформаційні ресурси: сайт Одеського професійного ліцею технологій та дизайну та сайт Центру профорієнтації та працевлаштування ОПЛТД; впроваджені у навчально – виробничий процес ліцею інноваційні проекти 

- «Центр профорієнтації та працевлаштування учнів Одеського професійного ліцею технологій та дизайну»;

- «Електронна бібліотека Одеського професійного ліцею технологій та дизайну»;

- «Впровадження в навчально-виробничий процес нових виробничих технологій для створення і розробки моделей одягу (САПР)».

     Під керівництвом Шапошнікової Н.П. ліцей працює в режимі наукового пошуку, де велика увага приділяється позитивній мотивації на здоровий спосіб життя, культуру здоров’я, удосконалюються виховні моделі, що має велике значення для розвитку національної педагогічної науки.

 


 

Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня